Sprawni jak żołnierze 2011

      6 kwietnia 2011 na ternie Zespołu Szkół Technicznych oraz strzelnicy przy ul. Norbertańskiej rozegrane zostały zawody „Sprawni jak żołnierze-2011”. Naszą Szkołę reprezentowali, wyłonieni w drodze eliminacji uczniowie:

  • Penkala Krzysztof – II TA – Kapitan
  • Dolata Arkadiusz – I TB
  • Małysz Michał – I TC

      Zawody przebiegały w wielu konkurencjach: tor sprawnościowy, rzut granatem, strzelanie, udzielanie pierwszej pomocy. Startowało 10 drużyn męskich ze szkół ponadgimnazjalnych. Nasza Drużyna zajęła II miejsce.

Gratulujemy!!!

      Godnie zastąpiliście zespoły, które zajmowały wysokie miejsca wśród najlepszych zespołów powiatu w ubiegłych latach. Dziękujemy fotoreporterowi – Szymonowi śuchniewiczowi z kl I TB, który uwiecznił nasz sukces robiąc zdjęcia podczas zawodów. Dyrektor Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie Pani Joanna Banasiak złożyła podziękowanie członkom Szkolnej Drużyny Ratowniczej za medyczną opiekę naduczestnikami zawodów. Ratownikami byli: Pajęcki Patryk, Peda Waldemar i Kujawa Mateusz.

Opiekun Drużyny: Ewa Domosławska