Sprawni jak żołnierze 2010

     W dniu 20.04.2010 r. na terenie Zespołu Szkół Technicznych i płockiej strzelnicy odbyły się XXXIII Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze- 2010”. Rywalizacja przebiegała w następujących konkurencjach: tor przeszkód, udzielanie pierwszej pomocy, rzut granatem, strzelanie. Z przyjemnością informujemy,że drużyna naszej szkoły w składzie:

  • Krzykwa Marcin
  • Król Łukasz
  • Milewski Piotr
    zdobyła I miejsce pokonując rywali dużąilością punktów.

     6 maja 2010 będziemy rywalizować z najlepszymi zespołami w etapie wojewódzkim w Siedlcach.
W dniu 13.05.2010 r. w Płocku odbył się etap rejonowy XXXIII Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze- 2010”.Po wyczerpującej rywalizacji , która przebiegała w strugach deszczu informujemy, że drużyna naszej szkoły w składzie:

  • Krzykwa Marcin
  • Król Łukasz
  • Adamczyk Damian (godnie zastąpił kontuzjowanego Milewskiego Piotra)
    zdobyłaV miejsce