XXIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap okregowy – 2015r. Warszawa

09.05.2015r. Zespół naszej Szkoły uczestniczył w kolejnym etapie XXIII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK –etap okręgowy. Tym razem rywalizowaliśmy z najlepszymi drużynami,11 - zespołów  z całego woj. mazowieckiego . Mistrzostwa odbyły się w Warszawie w Parku Skaryszewskim. Wygrana naszej Grupy Pierwszej PomocySK PCK  w składzie : Grzegorz Malanowski-kapitan,Dominik Suski, Kamil Górecki, Eryk Matusiak, Szymon Magierski, Jakub Bedyk-rezerwowy  dała awans do etapu centralnego. Będziemy reprezentować: Naszą Szkołę, Oddział Rejonowy PCK, miasto Płock i województwo mazowieckie na  etapie centralnym XXIII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w Lublinie .

                                                                               Opiekun Koła PCK - Ewa Domosławska