Rada Pedagogiczna


L.p. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
1 Baranowska Joanna Język angielski
2 Baryła Krzysztof Przedmioty zawodowe
3 Baryła Małgorzata Matematyka
4 Bąkowska Maria Język angielski
5 Brudnicki Wojciech Przedmioty zawodowe
6 Dzierżawski Ryszard Przedmioty zawodowe
7 Gąsiorowski Tadeusz Przedmioty zawodowe
8 Jeziorska Małgorzata Język niemiecki
9 Jóźwiak Wiesław Religia
10 Kajkowski Marek Przedmioty zawodowe
11 Kapela Artur Wychowanie fizyczne
12 Kapela Marta Język angielski
13 Kapturski Robert Przedmioty zawodowe
14 Karaman Jacek Przedmioty zawodowe
15 Kąpiński Sławomir Wychowanie fizyczne
16 Kiełbasiewicz Emilia Historia
17 Klimkowski Zbigniew Przedmioty zawodowe
18 Kończal Stanisław Przedmioty zawodowe
19 Kosińska Agnieszka Język polski
20 Kozyra Tomasz Wychowanie fizyczne
21 Krzewińska Hanna Język polski
22 Kuliński Piotr Przedmioty zawodowe
23 Kwiatkowska Anna Fizyka
24 Lemanowicz Dariusz Przedmioty zawodowe
25 Lesiuk Mariusz Język niemiecki
26 Lewandowski Damian Matematyka
27 Lewandowski Włodzimierz Przedmioty zawodowe
28 Łopatowski Jakub Przedmioty zawodowe
29 Łyziński Stanisław Przedmioty zawodowe
30 Magierska Małgorzata Pedagog
31 Malicka Małgorzata Biologia, Naucyciel bibliotekarz
32 Milczarek Bogdan Przedmioty zawodowe
33 Nawrocki Zbigniew Przedmioty zawodowe
34 Nejman Krzysztof Wychowanie fizyczne
35 Olszewski Zbigniew Religia
36 Paczkowska Ewa Matematyka
37 Petera Ida Język angielski
38 Piekarska Anna Pedagog
39 Piórkowski Wojciech Religia
40 Pocheć Marcin Przedmioty zawodowe
41 Portalska Barbara Geografia, Biologia
42 Rosowska Agnieszka Fizyka
43 Rumianowski Jarosław Przedmioty zawodowe
44 Siemieniako Katarzyna Język angielski
45 Siemienik Krzysztof Język niemiecki
46 Sitarczyk Donata Matematyka
47 Stępniewski Mariusz Wychowanie fizyczne
48 Szadkowski Dariusz Psycholog
49 Szpetulski Jacek Przedmioty zawodowe
50 Szwech Jan Przedmioty zawodowe
51 Szymański Jan Przedmioty zawodowe
52 Szymborski Stefan Przedmioty zawodowe
53 Torbus Sławomir Przedmioty zawodowe
54 Trzciński Zdzisław Przedmioty zawodowe
55 Twarda-Wojda Ewa Język polski
56 Ulatowski Paweł Fizyka
57 Wieteska Tomasz Przedmioty zawodowe
58 Wiśniewska Ewa Geografia
59 Witek Ewa Język polski
60 Witek Marek Przedmioty zawodowe
61 Witkowski Paweł Przedmioty zawodowe
62 Wojciechowska Oliwia Historia
63 Zagroba Aleksandra Przedmioty zawodowe
64 Zielińska Irena Nauczyciel brz
65 Zieliński Zdzisław Przedmioty zawodowe