Skład Rady Pedagogicznej

  1. Joanna Baranowska - Język angielski
  2. Krzysztof Baryła - Przedmioty zawodowe

  3. Małgorzata Baryła - Matematyka

  4. Maria Bąkowska - Język angielski

  5. Wojciech Brudnicki  - Przedmioty zawodowe

  6. Andrzej Chlebny - Przedmioty zawodowe

  7. Ciećwierz Katarzyna - Język polski

  8. Domagała-Lisocka Elżbieta -

  9. Ryszard Dzierżawski  - Przedmioty zawodowe

  10. Tadeusz Gąsiorowski - Przedmioty zawodowe

  11. Grześkowiak-Kozłowska Ewa - psycholog szkolny

  12. Bożena Hetkowska - Przedmioty zawodowe

  13. Sławomir Jankowski - Przedmioty zawodowe

  14. Małgorzata Jeziorska - Język niemiecki

  15. Wiesław Jóźwiak - Religia

  16. Marek Kajkowski - Przedmioty zawodowe

  17. Artur Kapela - Wychowanie fizyczne

  18. Marta Kapela - Język angielski

  19. Jacek Karaman - Przedmioty zawodowe

  20. Sławomir Kardaś - Przedmioty zawodowe

  21. Sławomir Kąpiński - Wychowanie fizyczne

  22. Emilia Kiełbasiewicz - Wiedza o społeczeństwie, Historia

  23. Tomasz Kozyra - Wychowanie fizyczne

  24. Hanna Krzewińska - Język polski

  25. Agnieszka Kulikowska - Język polski

  26. Piotr Kuliński - Przedmioty zawodowe

  27. Anna Kwiatkowska - Chemia, Matematyka

  28. Dariusz Lemanowicz - Przedmioty zawodowe

  29. Mariusz Lesiuk - Język niemiecki

  30. Damian Lewandowski - Matematyka

  31. Rafał Lewandowski - Przedmioty zawodowe

  32. Małgorzata Łaszczewska - Fizyka

  33. Jakub Łopatowski - Przedmioty zawodowe

  34. Stanisław Łyziński - Przedmioty zawodowe

  35. Małgorzata Magierska - Pedagog

  36. Małgorzata Malicka - Biologia,nauczyciel bibliotekarz

  37. Grzegorz Menich - Wychowanie fizyczne

  38. Bogdan Milczarek - Przedmioty zawodowe

  39. Adam Milewski - Przedmioty zawodowe

  40. Zbigniew Nawrocki - Przedmioty zawodowe

  41. Krzysztof Nejman - Wychowanie fizyczne

  42. Jerzy Niedzielski - Fizyka

  43. Zbigniew Olszewski - Religia

  44. Ewa Paczkowska - Matematyka

  45. Krzysztof Pasikowski - Przedmioty zawodowe

  46. Robert Pawłowski - Przedmioty zawodowe

  47. Ida Petera - Język angielski

  48. Roman Pikała - Instruktor praktycznej nauki zawodu

  49. Karolina Piotrowicz - Przedmioty zawodowe

  50. Wojciech Piórkowski - Religia

  51. Marcin Pocheć - Przedmioty zawodowe

  52. Barbara Portalska - Geografia, Biologia

  53. Agnieszka Rosowska - Fizyka

  54. Jarosław Rumianowski - Przedmioty zawodowe

  55. Katarzyna Siemieniako - Język angielski

  56. Donata Sitarczyk - Matematyka

  57. Mariusz Stępniewski - Wychowanie fizyczne

  58. Dariusz Szadkowski - Psycholog

  59. Jacek Szpetulski - Przedmioty zawodowe

  60. Jan Szwech - Przedmioty zawodowe

  61. Jan Szymański - Przedmioty zawodowe

  62. Stefan Szymborski - Przedmioty zawodowe

  63. Sławomir Torbus - Przedmioty zawodowe

  64. Zdzisław Trzciński - Przedmioty zawodowe

  65. Ewa Twarda-Wojda - Język polski

  66. Krzysztof Walczak - Przedmioty zawodowe

  67. Wiesław Wiatrek - Przedmioty zawodowe

  68. Tomasz Wieteska - Przedmioty zawodowe

  69. Ewa Wiśniewska - Geografia

  70. Marek Witek - Przedmioty zawodowe

  71. Arkadiusz Witkowski - Przedmioty zawodowe

  72. Paweł Witkowski - Dyrektor

  73. Oliwia Wojciechowska - Historia

  74. Aleksandra Zagroba - Przedmioty zawodowe

  75. Tomasz Zagroba - Przedmioty zawodowe

  76. Irena Zielińska - Nauczyciel bibliotekarz

  77. Zdzisław Zieliński - Przedmioty zawodowe

  78. Adam Zwarycz - Przedmioty zawodowe, Inspektor BHP