Jakub Kosieliński z klasy I TBFg zwycięzcą 1 edycji "Elektryk Liga - tenis stołowy

Jakub nie pozostawił żadnych złudzeń wygrywając wszystkie swoje mecze w turnieju tracąc zaledwie 2 sety. Walka o drugie miejsce była natomiast bardziej wyrównana między dwoma uczniami z klasy IV TC. Zwycięzca został wyłoniony dopiero po 5-cio setowym pojedynku, w którym lepszy okazał się Arkadiusz Kusy pokonując Mateusza Woziwosińskiego.

Zbiórka darów na rzecz schroniska

W okresie przedświątecznym organizowanych jest wiele zbiórek, nie inaczej było w naszej Szkole. Przez około 2 tygodnie trwała zbiórka darów na rzecz Schroniska dla zwierząt w Płocku. Uczniowie i pracownicy Szkoły zebrali karmę dla psów i kotów oraz koce i ręczniki. Dary zostały przekazane Schronisku w dniu 19 grudnia 2019 roku.

Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej dla klas I i II

W dniu 6 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. M.Skłodowskiej-Curie w Płocku odbył się Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej dla klas I i II.

Turniej został zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Wzięły w nim udział 6-osobowe drużyny z poszczególnych klas (5 zawodników na boisku i 1 rezerwowy). Turniej został rozegrany na boisku szkolnym w systemie pucharowym.